Aksesorët e flokëve për pranverë-verë 2017

Aksesorët e flokëve janë një element interesant për vajzat. Që nga rrathët e kokës, kapset, kapelet apo kurorat e luleve janë disa prej aksesorëve të kokës. Nëse paraditja do të lejonte një kapele, apo një rreth të thjeshtë koke, në darkë sigurisht që disa aksesorë me gurë do të jenë shumë interesante.

 

Ndaj për ta bërë pamjen dhe veshjen tuaj sa më të këndshme hidhini një sy galerisë që kemi pregatitur nga pasarelat e modës, përsa u përket aksesorëve të flokëve.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *