Shtëpia e re e Angelina Jolie në Los Angelos 0 290

Pas divorcit me ish-bashkëshortin Brad Pitt, ajo vendosi të lëvizë në një shtëpi tjetër ku do të jetojë së bashku me fëmijët. Angelina Jolie ka marrë me qira së fundmi një vilë shumë të bukur në kodrat e Los Angelos. Çmimi që Jolie do të paguajë për këtë vilë luksoze është 30.000 dollarë në muaj.

 

Hapësira e shtëpisë është 750 metër katrorë dhe ka 6 dhoma gjumi me banjot përkatëse, disa dhoma për miqtë, një furrë druri për të pjekur pica,një dhomë për qentë e familjes, dy zyra dhe një kantinë vere. Jashtë shtëpisë ndodhet një pishinë gjigande, e cila ngjan me një liqen të vogël. Shfletoni galerinë për të parë shtëpinë ku jeton aktorja Jolie me fëmijët e saj.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *