Reagimi i Marina Vjollcës, pas thashethemeve për ndarjen nga Getoari

Ditëve të fundit kanë qarkulluar thashetheme për një ndarje të mundshme të Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Asnjëri prej tyre nuk bëri asnjë koment apo asnjë reagim përsa i përket lajmi. Por, dhe reagimi i shumëpritur erdhi. Ka qenë Marina ajo që ka thyer akullin, duke na treguar të vërtetën nëpërmjet fotove të postuara në instastory.

 

Duket se lajmet për ndarjen kanë qenë thjesht  një thashethem. Marina dhe Geti ndodhen në një vend malor, sigurisht në  shoqërinë e njëri-tjetrit. Bukuroshja e ekranit kështu sheshoi edhe kësaj here thashethemet për një ndarje të mundshme.

 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *