8 stilistët shqiptarë, që morën pjesë në Fashion Tv Party!

 

Televizioni prestigjioz Fashion Tv bashkon stilistët më të mirë nga Shqipëria e Kosova në një sfilatë e cila u organizua në Duplex Premium në Prishtinë. Stilistët nga Shqipëria Enada At’Nikolla, Rrezarta Skifteri, Bora Kokedhima dhe ata nga Kosova Blerina Kllokoqi – Rugova,  Yllka Brada, Drenusha Xharra dhe Diana Qerimi, prezantuan koleksionet e tyre më të fundit, në një atmosferë plot ngjyra. Eventi pritet të transmetohet së afërmi në ekranin e Fashion TV.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *