Risia e Big Brother këtë vit

Në javën e dytë të muajit mars pritet të fillojë spektakli Big Brother Albania 9. Drejtuesit e këtij spektakli janë treguar hermetikë, duke mos nxjerrë shumë lajme përsa i përket risive që do të ketë ky edicion. Ajo çfarë dimë me siguri, është fakti Arbana Osmani do të rikthehet si moderatore e reality-showt të njohur.

 

Por autorja e programit Alessia Vessichio ka zbuluar një risi ne emisionin “Top Show Magazine”, që do të jetë këtë vit në Big Brother. Menjëherë pas spektaklit, së të shtunës, do të transmetohet një program satirik për banorët dhe programin. Për të gjithë ato që e kanë ndjekur Grande Fratellon, në Itali  e kanë të njohur edhe miniprogramin “Mai Dire Grande Fratello”, që bëhet pas spektaklit të madh. Kjo do të jetë risia që autorja e programit do të sjelli edhe në Big Brother Albania.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *