Djali i vogël i Ivanka Trump është një ëmbëlsirë

Vajza e presidentit Donald ka ndarë për ndjekësit e saj një foto të vogëlushit të saj 11 muajsh. Vogëlushi kishte hipur mbi një elefant dhe dukej tepër i ëmbël me pizhamat e gjumit.

 

Theodhori i vogël është bërë më i famshmi në instagramin e mamit të tij, që prej zgjedhjes së gjyshit Donald Trump president i SHBA-ve. I vogli i familjes së Ivankës, duket se është kthyer në të preferuarin e ndjekësve, pasi komentet për të janë të shumta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *