FWL – Versus Versace i drejtohet rinisë dixhitale me linjën vjeshtë-dimër 2017-2018.

Me linjën e saj Versus Versace në Fashion Week London, Donatella Versace i flet drejtpërdrejtë rinisë. Asaj që kalon netët në klubet elektro dhe përjetëson ditët e saj me forcën e selfieve të postuara në rrjetet sociale.

Me protagoniste Gigi dhe Bella hadid që hapin dhe mbyllin këtë show, ky koleksion me siguri që do të arrijë publikun e synuar, banorët dixhitalë.

Gjeni në galerinë tonë të fotove spektaklin e dhuruar nga Versus Versace vjeshtë-dimër 2017-2018.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *