Madonna publikon foto me binjaket e sapo adoptuara

Para disa javësh familja e saj u shtua edhe me dy pjestarë të rinj. Madonna adoptoi 2 binjake 4-vjeçare nga Malawi, të cilat quhen Esther dhe Stella. Mbrëmë ylli i pop-it postoi një foto të pjestareve të reja të familjes, së bashku me dy fëmijët e tjerë të saj  11-vjeçarë, po ashtu të adoptuar vite më parë.

 

Fëmijët ishin veshur me pizhama dhe duket se ishin miqësuar më së miri me njëri-tjetrin. Ndërkohë Madonna ka edhe dy fëmijë biologjik, një vajzë 20-vjeçare e cila quhet Lourdes Maria Ciçone Leon dhe një djalë 16-vjeçar Roço Ritchie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *