Smeraldi ngjyra e sezonit, e preferuara e vajzave të njohura shqiptare dhe të huaja

Ngjyra e smeraldit, rezëllitëse si ngahera duket se do të jetw e preferuara e eventeve të këtij sezoni. E parapëlqyer gjithmonë ajo u kthye në kult nga Celine Dione teksa u shfaq plot hir pak javë më parë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy. E komentuar si një nga veshjet më të bukura të ketij tapeti, ajo vuri në kwrkim garderobat dhe albumet e të gjithe atyre që dikur e kishin veshur këtë ngjyrë, ndërsa ngacmoi të tjerat për ta bërë një të tillë të tyren. Dy netë më parë do ta shihnim dhe në ceremoninë Cesar, e veshur nga Isabelle Huppert. Ne ju sjellim disa personazhe shqiptarë dhe të huaj që kanë shkwlqyer në jeshilen e smeraldit, e cila do të jetë apsolutisht ngjyra e sezonit e sugjeruar nga të gjithë stilistët. Këtë e vumë re edhe në kopertinën e fundit të BORDO, modelja e së cilës shkëlqeu e veshur me një fustan në ngjyrë smerald, e stiluar nga Enada At’Nikolla.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *