Supriza e Armina Mevlanit, për ditëlindjen e Shkëlzenit

Shkëlzen Berisha sot feston ditëlindjen e 38-të. Sigurisht që nuk kishte sit ë mungonte një surprizë nga e dashura e tij Armina Mevlani. Një buqetë gjigande në formë zemre me trëndafila të bardhë, ka qenë supriza që Mevlani ka çuar në zyrën e të dashurit të saj. “Surpriza më e bukur, për të nisur ditën nga zemra ime Armina Mevlani”, shkruan Shkëlzeni në një foto të luleve të postuar në llogarinë e tij në facebook. Berisha dhe Mevlani janë në një marrëdhënie prej katër vitesh dhe pritet që shpejt të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni martesore.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *