Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të parë

“Dhe tani ne jemi tre”. Kjo ka qenë fraza që këngëtari i njohur Sean Paul ka shkruar në fotografinë e postuar në instagram. 44-vjeçari është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Jodi Steward solli në jetë djalin Levi ditën e djeshme. Portreti i bukur familjar, duket se u plotësua më së miri në familjen e këngëtarit të shumë hiteve, me ardhjen në jetë të pjestarit më të ri. Sean dhe Jodi janë të martuar që prej vitit 2012.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *