15 veshjet më të mira të Adrola Dushit 0 182

Ajo është një ndër vajzat më të bukura të Shqipërisë. Adrola Dushi për momentin ndodhet në Amerikë, për të zhvilluar karrierën e saj si modele atje. Ish-miss-i edhe pse ka vetëm 1 vit që po qëndron në New York, duket se karriera e saj po ecën me hapa të shpejtë. Para pak javësh ajo ishte pjesë e Javës së Modës në New York, për stilistin LaQuan Smith. Ndërkohë Adrola së bashku me miken e saj, modelen shqiptare Xhesika Berberi, kanë kryer audicionet për të qenë pjesë e modeleve të “Victoria’s Secrets”. Duke qenë se figura e saj përbën gjithmonë kuriozitet për publikun, ne kemi pregatitur një galeri fotosh me veshjet dhe paraqitjet më të mira të të bukurës Adrolë, ndër vite.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *