Pardesytë – Një veshje që nuk njeh kohë

Rimodelimi është një nga ushtrimet stilistike të këtij sezoni. Me një liri të gjerë kombinimi, nëpërmjet pardesysë mund të ristrukturoni linjat tuaja.

Me pak shije dhe disa seleksionime mund të rrisni aureolën e kësaj veshje që nuk njeh kohë.

Gjeni në galerinë e fotove tendencën e pardesyve për këtë sezon.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *