Koleksioni i Lemaire në Paris Fashion Week, vjeshtë-dimër, 2017-2018

Stilistët Christophe Lemaire dhe Sarah Linh prezantuan koleksionin vjeshtë-dimër, 2017-2018 sot në Paris Fashion Week. Për sezonin e ardhshëm marka e njohur Lemaire qëndroi sërish në linjën sensuale-intelektuale që e karakterizon këtë markë. Femrat në karrierë e gjejnë veten më së miri në këtë linjë, e cila paraqet femrën intelektuale të takimeve zyrtare. Shfletoni galerinë për të parë sugjerimet e Lemaire.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *