Shqetësimi i Tunës në ditët e fundit të shtatzënisë 0

Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Tuna dhe partneri i saj Patrisi janë në pritje për t’u bërë prindët të një djali shumë shpejt. Por, në ditët e fundit të shtatzënisë, ka diçka që e shqetëson këngëtaren e shumë hiteve. Duket se Tuna është e shqetësuar për situatën politike aktuale në vendin e saj të lindjes, në Maqedoni. “Unë po i jap fund shtatzënisë, dhe Maqedonia ende nuk ka një qeveri”, ka shkruar Tuna në gjuhen Maqedonse në llogarinë e saj në facebook.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *