Ja si e festojnë Gjebrea dhe Selimllari 7 Marsin

Foto: Gent Onuzi

Ndoshta personazhet e spektaklit Ardit Gjebrea, Valbona Selimllari dhe Alket Islami nuk e kishin menduar kurrë se do të ishin pjesë e festës së Mësuesve, por ja që ndodhi!

Qytetari i parë i Tiranës ka tërhequr sot personazhet VIP për të uruar Festën e 7 Marsit. Erion Veliaj është shfaqur me ish-nxënësin e Shkollës Kosova, showman-in Ardit Gjebrea për të inaguruar nisjen e punimeve të restaurimit të kësaj shkolle, si dhe për të uruar përmes këtij institucioni arsimor gjithë mësuesit në ditën dedikuar atyre. Pjesë e kësaj ngjarjeje është bërë edhe show-girl Valbona Selimllari.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *