Ledion Liço dhe Sara Hoxha ndoqën live koncertin e reperit më të famshëm të momentit 0

Çifti Ledion Liço  dhe Sara Hoxha prej disa ditësh ndodhet jashtë Shqipërisë, për të kaluar disa ditë pushimesh së bashku me të voglin Noor. Pasi vizituan Maldivet e Dubain, mbrëmë ata kanë përjetuar një tjetër adrenalinë, duke ndjekur live koncertin e reperit më të famshëm të momentit The Weekend. Sara ka ndarë në snapchat disa fragmente nga koncerti dhe dukeshin se po kënaqeshin tej mase. Moderatori i Top Channel dhe trashëgimtarja e Top Media duket se po shijojnë në maksimun këto ditë pushimesh.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *