Avokatja më e njohur e Hollywood, shkëlqen shtatzënë

E veshur me një fustan të verdhë, ajo shkëlqente teksa është fotografuar ditën e djeshme duke u futur në një hotel në New York. Amal Clooney është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe në këto foto asaj duket se nuk i është hequr aspak nga eleganca prej avokateje që e karakterizon, edhe pse me barkun tashmë të rrumbullakosur. Bashkëshortja e aktorit George Clooney, duket se nuk i ka lënë pas punët e saj si avokate e të drejtave të njeriut, pasi ajo mbante dosje në dorë dhe kishte një veshje tejet elegenate dhe zyrtare. Amal dhe Clooney u martuan në vitin 2014,dhe tani ata po presin fëmijën e tyre të parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *