Brenda shtëpisë luksoze së Selena Gomez

Ajo është vetëm 24 vjeç dhe jeton në një shtëpi prej 3000 metër katrorësh. Në fakt nuk mund ta quajmë shtëpi, pasi ajo ka pamjen e një resorti. Bëhet fjalë për shtëpinë ku jeton këngëtarja Selena Gomez. Selena e bleu shtëpinë në Texas dy vite më parë, por për shkak të angazhimeve të shumta në Los Angelos, vetëm tani ka filluar të jetojë aty. Resorti personal i aktores dhe këngëtares ka pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo, tre oxhakë, një dhomë loje, një teatër, një pishinë me ujë deti, një fushë tenisi, një fushë basketbolli si dhe një kuzhinë tërësisht të hapur. Një pjesë shumë e madhe e shtëpisë është vetëm hapësirë e gjelbër me pemë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *