Prova që 40 vjeç është vërtetë rinia e dytë 0 251

Nicole Kidman, Laura Dern dhe Reese Witherspoon duke po aq të bukura sa ditën e parë që ato rëmbyen zemrat tona dy dekada më parë.Ato jo vetëm që janë gra në moshën mesatare por tregojnë gjithashtu se mosha është vetëm një numër, sigurisht edhe me ndihmën e eksperëve të bukurisë dhe fitnesit.

Gjeni në galerinë tonë të fotove të gjitha ato yje mbi 40 vjeç që vazhdojnë të duken po aq të reja sa ditën e parë që i kemi parë nëpër ekrane.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *