Disa modele xhupash për të shtyrë ditët e fundit të të ftohtit 0 626

Xhupat e trashë të gjatë, mbrotjës të vërtetë kundër temperaturave ekstreme, nëse janë majftueshëm të trashë, mbrojnë nga shiu (shpesh janë të pajisur edhe me kapuç) duke mos e vrarë mendjen edhe për erën. Për sa i përket aspektit stilistik, mjafton ndonjë ngjyrë, një prerje dhe një material pak i mirë për të bërë pak diferencë nga miqtë tanë Eskimezë.Gjeni në galerinë tonë të fotove disa modele xhupash për të mbajtur veshur në mbrëmje apo në mëngjes, mbi një kostum apo xhinse, nga vjeshta deri në pranverë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *