Pardesyja, një ikonë që nuk del kurrë nga moda!

E pamundur t’i shpëtoni pardesysë, bazike dhe ikonike, një strehë e sigurt për të përballur të gjitha stuhitë stilistike.

Këtë sezon pardesyja, kjo veshje elegante dhe bazike përshtatet me çfarëdolloj kombinimi. E parë shumë në sfilatat dimërore, si njëë dallëndshe, ajo mund të vishte shumë mirë në pranverë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *