Ja si i përgjigjet Dren Abazi pyetjes; “A ke të dashur?”

Ai është një ndër meshkujt më të bukur dhe seksi të showbizit shqiptar. I cilësuar si një ndër meshkujt më të mikluar nga seksi femër, Dren Abazi asnjëherë nuk ka bërë publike një lidhje të tij. Madje ka qenë aq i kujdesshëm, sa asnjë foto paparaci nuk ka rreth tij, ose më saktë shoqërimit të tij me ndonjë femër. I ftuar mbrëmë në emisionin Top Show Magazine, pët të promovuar klipin e tij të ri, ndër të tjera Dreni u pyet nga gazetari Ervin Kurti, nëse po dilte me ndonjë femër, apo kishte një të dashur. Me indiferentizmin që shpesh e karaketerizon, Dreni iu përgjigj: “Sigurisht, unë nuk jam idjot”. Epo sigurisht që gjithë ai djalë, del me dikë patjetër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *