Televizorë që duken njësoj si vepra arti! 0 161

Televizorët sot duken mjaftueshëm të bukur për t’i varur në mor, por askush nuk do e ngatërronte me një pikturë… deri tani.Samsung shumë shpejt do të tregtojë televizorë duken njësoj si vepra arti. Të quajtur The Frame, këta televizorë të rinj nuk do të duken si tabela të pajeta të zeza kur të fiken. Por do të shfaqin imazhe nga galeria prej më shumë se 100 vepra arti, përfshirë peisazhe, arkitekturë, jeta e egër, pamje në lvizje dhe piktura.

The Frame do të tregtohet këtë pranverë. Por, çmimi, madhësia dhe detaje të tjera ende nuk njihen.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *