Brenda shtëpisë së Kendall Jenner 0

 

Ajo është vetëm 21 vjeç, po ka në pronësinë e saj një shtëpi gjigande në kodrat e Hollyëood. Sot do të bëjmë një xhiro në shtëpinë e më të voglës së familjes Kardashian, Kendall Jenner. Modelja bukuroshe e bleu këtë shtëpi në vitin 2016. Banesa ka një hapësirë prej 445 metër katrorësh dhe ka kushtuar 450.000 dollarë. Shfletoni galerinë për të parë të gjitha ambientet e shtëpisë ku jeton modelja e Victoria’s Secrets. Mirë mos u demoralizoni, edhe ju do ta keni një ditë një shtëpi si kjo!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *