Dedikimi i ëmbël i Amit në ditëlindjen e Ermalit 0

Ermal Mamaqi sot feston ditëlindjen e 35-të të jetës. Ndaj në një ditë të shënuar si kjo nuk kishte si të mungonte edhe urimi i gjysmës së tij më të mirë. Bashkëshortja e Ermalit, Amarda Toska ka ndarë në Instagram një foto me Ermalin, bashkangjitur edhe urimin për ditëlindjen e tij. “ Gjithë bota në një foto! Të dua gjithmonë e më shumë zemër.#gjithmonëbashkë #bdayboy #behappy”, ka shkruar ajo në këtë 35 vjetor të bashkëshortit. Ami dhe Ermali jetojnë një histori të bukur dashurie prej më se 10 vitesh dhe si frut i kësaj dashurie ka ardhur në jetë djali i tyre Joel, katër vitë më parë. Edhe 100 Ermal!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *