The House of Dior, ekspozita qe nuk duhet humbur!

Dior në 70 vite haute couture, është tema që ka zgjedhur National Gallery of Victoria në Melburn për të vënë në dritë shtëpinë pariziane dhe mjeshtërinë e saj të paimitueshme, një ekspozitë e një kalsi të lartë që duhet ngrënë me sy këtë pranverë.

“The House of Dior” është me siguri ekspozita e modës që duhet parë me patjetër këtë vit. Por, është në krahun tjetër të botës, në Melburn, që duhet të shkoni për të zbuluar një ekspozitë të jashtëzakonshme që i dedikohet shtëpisë Dior.

Për t’i kursyer kohë dhe para të apasionuarave dhe të apasionuarve të modës, mund të gjeni një pjesë të kësaj ekspozite në galerinë tonë të fotove.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *