Chanel sjell koleksionin e ri të çantave

Gabriel Chanel u bë mjaft i njohur falë stilimit të veshjeve dhe aksesorëve tejet të veçantë. Edhe këtë vit punimet e tij të çantave vijnë në një version shumë modern, funksional dhe elegant për të gjitha femrat. Chanel për sezonin Pranverë- Verë sjell çantat dhe kuletat, që çdo femër do të dëshironte t’i kishte në garderobën  e saj. Çantat vijnë në versionin klasik, në versionin e çantës së shpinës si dhe në versionin e çantës së madhe. Ndërsa rripi i gjatë që kanë këto çanta ju jep mundësinë që ta mbani atë sit ë dëshironi duke e shkurtuar ose zgjatur atë, sipas veshjes që ju keni.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *