Ja orat e dorës trend këtë sezon 0 208

Ka shumë persona të cilët aksesorin e orës së dorës e kanë tejet të preferuar. Ashtu si edhe veshjet, apo aksesorët e tjerë edhe orat e dorës kanë trendet e tyre në sezone të ndryshme. Nga versioni klasik i Dior, e deri tek version tejet femëror të Chopard dhe Chanel, ne ju sjellim modelet të cilat janë trend për këtë sezon. Në Baselworld 2017, ekspozitën më të famshme të orëve të dorës në botë janë shfaqur modelet më të fundit të këtij aksesori. Shfletoni galerinë për të parë modelet më ‘in’ të këtij sezoni. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *