Tommy Hilfiger i bashkohet botës së smartwatch-ve 0

Android Wear vazhdon të afrohet gjithnjë e më shumë me markat e mëdha të modës. Këtë herë në garën e smartwatch-ve të luksit ka hyrë Tommy Hilfiger me modelin e tij që mban një emër të çuditshëm, Tommy Hilfiger TH24/7You. Për momentin karakteristikat teknike të kësaj ore inteligjende nuk njihen. Dizajni rimerr stilin e orave klasike, skeleti është krejtësisht prej çeliku, ndërsa rripi dhe kapest do të jetë të heqshme për të rritur mundësitë e personalizimit. Çmimi pritet të jetë rreth 299 dollarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *