Këpucët star për këtë pranverë 0 154

Këpucët për pranverë 2017 ndjekin tendenca nga më të ndryshmet, nga kthimi i viteve ’80 me majën në formë katrori tek gjysëm sandalet, klasike pa kohë.Pa harruar as modelet origjinale me takë ortopedike për gratë që kanë frikë të rrinë mbi taka.

E ardhmja dhe e kaluara bashkëjetojnë në pasarela dhe në vitrinat e dyqanve dhe atyre online. Në 2017 ka hapësirë për shumë forma të krijimitarisë.

Një nga trendet që nuk ka ikur kurrë nga moda janë këpucët me takë të lartë dhe majë, të para tek stilistët Jason Wu, Saint Laurent, Anthony Vaccarello, Malone Souliers, etj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *