Tani është e mundur të vizitosh Titanikun nën det!

Titanik është anija e mbytur që vazhdon të magjepsë edhe pas më shumë se një shekull.

Rrënojat e anijes së mbytur do të hapen për turistët dhe bileta është shumë e kushtueshme.

Nga Maj i vitit të ardhshëm në agjenci turistike në Londër do të kandidojë për të qenë pjesë e një turi 8 ditor turistik.

Por jo cdo  kush mund të shkojë atje. Një biletë kushton 86.500 paund për këdo që është i gatshëm të nisë udhëtimin që ndodhet dy milje poshtë detit. Udhëtimi do të kryhet me anë të një mini-nëndetëse.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *