30 herët kur Mbretëresha e Anglisë ka provuar se kapelja e bën veshjen 0 372

Gjatë gjithë mbretërimit të saj, ajo ka mbledhur rreth 5000 kapele. Mbretëresha e Anglisë numëron plot 65 vite në fron. Por shumë pak dalje të madhërisë së saj, mund të kenë qenë pa aksesorin mesa duket të preferuar të Elizabethës së dytë, kapelen. Përsa i përket këtij aksesori, duket se Elizabeth ka thyer rekord, pasi garderoba e saj numëron mijëra të tilla. E në fakt ajo nuk ka gabuar, sepse kapelja shpeshherë e kë bërë një veshje të thjeshtë të Mbretëreshës të duket tejet e veçantë. Hidhini një sy këtyre 30 fotove, në të cilat Mbretëresha ka vënë aksesorin e saj të preferuar të kokës, dhe sa mirë ka bërë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *