Brenda shtëpisë së legjendës Bon Jovi 0

Padyshim që Bon Jovi është mjeshtri i rock and roll. Por çfarë shije ka një legjendë si Bon Jovi, në arredimin e shtëpisë së tij?! Sot do të bëjmë një shëtitje pikërisht në shtëpinë e yllit të njohur. Apartamenti i tij në Manhatan zë një hapësirë gjigande, dhe nëse del në ballkonin e këtij apartamenti mund të shohësh monumentin e One World Trade Center. Le të bëjmë një xhiro në ambientet e brendshme të apartamentit të Bon Jovi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *