Scarlett Johansson presidente e SHBA-së!

Scarlett Johansson, nga ekrani i madh në stolat e Kongresit amerikan? Aktorja deklaroi për herë të parë se nuk e përjashton se një ditë do t’i dedikohet me kohë të plotë politikës.

Kritike e ashpër e Donald Trump, ylli i Hollywood e ka goditur shpesh herë administratën e re amerikane, duke e ërkufizuar presidentin në fuqi si një megaloman, që nuk është në kontakt me realitetin dhe njerëzit.

“Kemi përpara katër vite errësirë, por unë do të jem dhe do luftoj”, ka deklaruar ajo kohët e fundit.

“Gjithnjë kam qenë e tërhequr nga politika, në veçanti ajjo lokale, ndoshta, kur vajza ime të jetë rritur pak më shumë dhe unë të mund të përqëndrohem plotësisht në një projekt të ri, ndoshta kandidoj. Do të ishte interesante”, deklaroi në një intervistë në programin televiziv “Good Morning America” protagonistja e filmave të suksesshëm “The Avanger” dhe e filmit premtues që sapo ka dalë në salla “Ghost in the shell”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *