Si të kombinoni plot ngjyra aredimin e shtëpisë tuaj 0 393

Nuk duhet të keni frikë nga ngjyra, në të kundërt, duhet të dini të argëtoheni me atë. Madje edhe për dekorimin e shtëpisë mund të përdorni blunë, të verdhën, rozën. Por gjithashtu të zezën, pasi është një ngjyrë që vë në dukje atë që duhet dhe fsheh atë që nuk duhet. Nëse përdorni ngjyra të ndezura kombinojeni gjithnjë me të bardhë apo të zezë për t’i zbutur pak.Pas një bashkëpunimi me Sezane, akritektja e ambienteve të brendshme, Sarah Lavoine firmos për Nobilis arredime fantastike plot ngjyra. Gjeni në galerinë tonë të fotove disa prej aredimeve më të bukura.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *