Këpucët që bëjnë modën këtë sezon

Kur vjen puna tek këpucët një vajzë nuk ka asnjëherë mjaftueshëm të tilla në garderobën e saj. Ky aksesor i rëndësishëm për të kompletuar një veshje, këtë sezon vjen në disa modele  të ndryshme. Stilistët e njohur kanë përcaktuar në koleksionet e tyre, se cilat do të jenë këpucët trend për sezonin pranverë-verë 2017. Shfletoni galerinë dhe mësoni se me ç’modele duhet ta rifreskoni garderobën tuaj.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *