Pupat që duhet të keni këtë pranverë-verë 2017 0 162

Janë të domosdoshme, të para në çdo sfilatë me rëndësi… e sheshta është tendenca e fundit për verën 2017. Një përmbytje me pupa, ku sandalet, balerinat dhe mokasinët theksohen tashmë të konfirmuara si këpucët star të pranverës pritet të sundojnë verën. Gjeni në galerinë tonë të fotove pupat që duhet të keni këtë verë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *