Syzet pasqyrë që duhet të keni këtë sezon

Obsesioni kundër diellit i këtyre çasteve? Xhamat pasqyrë me theks futurist dhe pamje maskuese, që sjellin shumë energji. Thjesht për të shkëlqyer…

Me afrimin e ditëve plot diell syzen shndërohen në aksesorë të përditshmërisë tuaj dhe si çdo gjë tjetër edhe ato preken nga tendencat e modës së fundit. Gjeni në galerinë tonë cilat janë syzet pasqyrë më në modë për këtë sezon.

Për të pasur këto syze fantastike nuk është nevoja që të porosisni në internet apo të udhëtoni jashtë vendit, por mjafton të drejtoheni tek Italoptika, e para optik private në vend, me dy dyqanet e saj tek Selvia dhe kati i dytë në TEG.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *