Samsung Galaxy S8 – Pafundësisht i jashtëzakonshëm

Spoti i ri i publikuar nga Samsung Mobile USA për të promovuar të shumëpriturin Galaxy S8, është i bazuar në cilësinë e jashtëzakonshme të Infinity Display.

Në fakt kjo pajisje e sofistikuar karakterizohet nga prania e një ekrani (më i miri në treg) që zë më shumë se 80 për qind të sipërfaqes.

Ashtu sikurse theksohet në këtë spot, ekrani Infinity (Pafundësi) konsiston në “shnëdrrimin e botës tënde pafundësisht më të madhe”, pasi madhësia e ekranit me një raport prej 18,5:9 mundëson jo vetëm që të shihet më shumë nga një video që xhirohet, por edhe të kapen më shumë detaje me kameran kryesore prej 12 MP.

Por pikët e forta të Galaxy S8/S8+ nuk limitohet vetëm tek ekrani por edhe tek fotokamera. Smartfoni i Samsung integron në fakt për herë të parë asistentin artificial Bixby, në gjendje të njohë sjelljet tona dhe të kuptojë botën që na rrethon. Për më tepër, janë të pranishme funksione që na mundësojnë të lidhemi me Smart Home, ndërsa me pajisjen shtesë Gear VR Galaxy S8 mund të na dërgojë në çdo vend që mund të imagjinohet, duke krijuar një situatë “pafundësisht të jashtëzakonshme”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *