E pabesueshme! Në treg nje koleksion me lojën ‘Candy Crash’ 0

“Candy Crash” vazhdon të arrij nivele të reja!

Krijuesi i aplikacionit të lojës së famshme është bashkuar me markën e njohur ndërkombëtare Moschino për të krijuar një koleksion të ri në nder të 5-vjetorit të ‘Candy Crush Saga’. Koleksioni përfshin: kasë IPhone-i, rroba banjo për meshkuj dhe femra dhe çantat e shpinës, çmimi i të cilave është respektivisht: 70$, 205$, 300$ dhe 650$.

Drejtori krijues i Moschino-s, Jeremy Scott ka krijuar tashmë emrin e tij në industrinë e modës në sajë të bashkëpunimeve dhe krijimeve të tij të çuditshme. Më herët në 2015-ën për shembull, ai bashkëpunoi me Nintendo në një koleksion të quajtur “Super Moschino”, ku përfshinte krijime të frymëzuara nga karakteret e Super Mario. Scott ka parakaluar modelet e tij në pasarela të veshura me veshje të krijuara bga dashuria e tij pë McDonald’s dhe SpongeBob. Sepsene fund të fundit ka njëri që nuk pëlqen fast food-et dhe filmat vizatimor?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *