25 librat që do të bëhen filma këtë vit

Nëse jeni edhe ju si ne,  që më parë do t’ju pëlqente ta lexonit një libër, e më pas ta shihnit historinë të projektuar në ekranin e madh të kinemasë, atëherë tregohuni të vëmendshëm dhe lexoni 25 librat që Hollywood do t’i kthejë në filma këtë vit. Ndoshta nuk do të keni kohë për t’i lexuar të gjithë, por me listën që do ju sjellim të paktën do të keni mundësi të zgjidhni titujt që do t’ju intrigojnë më shumë, që më pas përjetimet që morët nëpërmjet rreshtave të librit, t’i krahasoni me ato që do të merrni gjatë shikimit të filmit në kinema apo në ekranin e televizorit tuaj. Shfletoni galerinë me 25 tituj librash, kandidatë për t’u kthyer shumë shpejt në filma.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *