Çfarë i bashkon Arbana Osmanin  dhe Luiza Gegën?! 0 291

E para është një prej moderatoreve më të dashura të ekranit shqiptar, ndërsa tjetra një sportiste tejet e talentuar në atletikë, e cila në vitin 2016 solli medaljen e parë të artë në Shqipëri.  Arbana Osmani dhe Luiza Gega dy vajza tejet të suksesshme në profesionet e tyre përkatëse, duket se janë takuar në një pikë kësaj here, duke shfaqur të njëjten preferencë përsa I përket veshjes. Nëse pët Arbanën të veshë fustane, është diçka krejt normale, në rastin e Luizës kjo gjë ndodh farë rrallë. Të shtunën e kaluar në spektaklin e Big Brother Arbana Osmani kishte veshur një fustan të shkurtër me mëngë tyli, në ngjyrë bardhë e zi, i dizejnuar nga një stilist francez i quajtur Sandro. Vetëm një javë më vonë, në profilin e instagramit të atletes Luiza Gega, foto e radhës e hedhur prej saj ishte tejet surprizuese. Si rrallëherë sportistja postoi një foto e veshur me fustan dhe pikërisht të njëjtin që i pamë Arbanës një javë më parë.  “Si një vajzë”, shkruan Luiza krahas fotos, duke qenë se ajo në të shumtën e kohës preferon veshjet sportive. Komentet në foto ishin të mbushura me komplimeta, ndaj edhe ne ndajmë të njëjtin mendim me fansat e Luizës, që nuk duket aspak keq e veshur ‘si një vajzë’, dhe do të bëntë shumë mirë nëse shfaqej pak më shpesh në këtë formë. 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *