Yjet që kanë zbarkuar këtë vit në Coachella

Si çdo vit, festivalet e hapur në Palm Springs na joshin jashtë mase, sidomos kur fillon i shumëprituri Coachella. Por, veçantia e këtij të fundit është se gjen më shumë yje për metër katror se sa çdo festival tjetër i kësaj natyre. Madje ata qëndorjojnë mes turmes se njerëzve të zakonshëm duke kërcyer dhe u argëtuar krejt normalisht. Kjo është edhe një arsye përse ky festival ka kaq shumë vizitor, sepse është një nga momentet e pakta që fansat mund të gjenden fare pranë idhujve të tyre. Zbuloni në galerinë tonë të fotove yjet e Coachella për këtë vit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *