Filmat që duhet të shihni të Uma Thurman

Ajo do të jetë presidentja e jurisë “Un Certain Regard” të festivalit të 70 të filmit në Kanë. Me këtë rast do të bëjmë një rikthim mbrapa në kohë të filmave mitikë të aktores dhe regjisores amerikane Uma Thurman.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *