Këto modele flokësh të nuseve do t’i dashuroni 0

Për të kompletuar look-un e një nuseje, modeli i flokëve sigurisht që zë një vend të rëndësishëm. Tashmë nuset çdo ditë e më shumë po shkojnë drejt look-ut të thjeshtë dhe të pastër, pa u rënduar si në grim ashtu edhe në modelin e flokëve. Kuratorët e imazhit të salloneve më të njohur në botë kanë krijuar modelet e flokëve që do të jenë trend për vajzat që kanë vendosur të martohen këtë sezon. Me siguri që do t’i dashuroni këto stilime dhe pse jo mund t’i përdorni ato edhe në një mbrëmje festive mes miqve apo familjarëve tuaj. Shfletoni galerinë dhe zgjidhni modelin tuja të preferuar.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *