Të gjitha fotot e ‘Baby shower’ të Tunës 0

Fundjavën e  kaluar Tuna organizoi festën që është bërë tashmë traditë nga mamat që janë në pritje të ëmbël. Këngëtarja ftoi të gjitha mikeshat e saj me fëmijët, në “Baby shower”, e organizuar në nder të princit të mami Tunës, i cili do të vijë shumë shpejt në jetë. Me një arredim interesant, ku mbizotëronte ngjyra e kaltër dhe e bardhë, festa e djalit të Tunës dhe Patrisit dukej e mrekullueshme. Tuna dhe Patrisi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, i cili pritet të vijë në jetë në muajin Maj. Ne ju sjellim të gjitha fotot e festës madhështore, përmes kësaj galerie.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *