Tupac, ikonë e përjetshme e stilit të repit

Nëse vdekja e Tupac Shakur në kulmin e karrierës së tij shënoi një kthesë në botën e muzikës, influenca e tij nuk ka pushuar kurrë së zgjeruari. Krijues i një stili të ri mode dhe i shkëlqimit të repit origjinal, ai u imponua me një stil të mrehtë dhe pjesë që rrjedhi nga ari puro. Gjeni në galerinë tonë të fotove stilin që vazhdon të influencojë një botë të tërë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *