Në ankand modele autentike të Christian Dior

Të martën më 20 qershor, shtëpia e ankandit Artcurial do të kujtojë 70 vjetorin e shtëpisë Christian Dior duke shfaqur për të parë dhe blerë disa prej modeleve autentike të Christian Dior. Të nxjerra nga arkivat, këto modele të modës haute couture, bizhu dhe fotografi përveç se mund të shihen si vepra arti, për më të apasionuarit do të jetë e mundur edhe të blihen, sigurisht që të kenë mundësinë t’i përballojnë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *