Të gjithë stilistët të çmendur pas xhinsit! 0

Nuk del kurrë nga moda! Në çdo sezon apo në çdo kohë, nëse nuk do të rrezikosh, por do të dukesh bukur vish një fund, një palë pantallona, një xhaketë, një palë çizme, apo çfarëdo qoftë, mjafton që të jetë xhins dhe menjëherë do të ndiheni stylish. Stilistët e e njohur nuk e lënë kurrw jashtw koleksioneve të tyre këtë material dhe nuk kishte se si të mungonte edhe si trend i Pranverë- Verë 2017. Nëse nuk doni të shpenzoni për të blerë një veshje xhinsi këtë sezon, mjafton të merrni pantallonat xhins të të dashurit tuaj duke i kombinuar me një bluzë lëkure dhe një palë këpucë me taka, siç sugjeron Saint Laurent dhe menjëherë do të jeni një fashioniste. Por si e sugjerojnë këtë material stilistët e tjerë?! Shfletoni galerinë dhe zbuloni.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *